Partnerzy

sauny moorea partnerzy

in2home, bo dwa kierunki działań: projektowanie wnętrz i pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Zajmujemy się nieruchomościami holistycznie: od pomocy w kupnie, sprzedaży lub wynajmie, poprzez home staging, aż po projekt wnętrza. Wszystko profesjonalnie i w jednym miejscu.


in2home, bo uwielbiamy zmieniać. Zarówno puste ściany w przytulne wnętrza, które kojarzą się z ogniskiem domowym, jak i nie najlepiej rokujące oferty sprzedaży w perełki na rynku nieruchomości.

FACEBOOK

 

PARTNERZY MOOREA

Firma EG Design oferuje swoje dwunastoletnie doświadczenie w branży meblowej, działając na terenie przede wszystkim Polski południowej, Meble Biurowe Bielsko-Biała, Tychy, Krzesła Katowice, Jastrzębie Zdrój, Gliwice, Rybnik...


Szeroka oferta mebli pracowniczych, systemowych , mebli gabinetowych , recepcyjnych, krzeseł i foteli biurowych. Specjalizujemy się również w wykonaniu mebli nietypowych według indywidualnych projektów: zabudowy szaf, regałów, lady nietypowe, aneksy kuchenne, kuchnie, a to wszystko na poziomie na którym klient będzie miał pełną satysfakcję z dokonanych wyborów i współpracy z ludźmi których rzetelna praca i odpowiedzialność jest ideą którą może potwierdzić wiele współpracujących z nami od lat instytucji państwowych, małych przedsiębiorstw oraz dużych firm.

Facebook

 

Veciini 

Meble na wymiar, kuchnie, zabudowy, łóżka, rtv, stoliki.

Facebook

 

 

partnerzy moorea

 

Spółka TERMO-SZKŁO jest firmą rodzinną działającą na rynku od 1925 roku. Podstawową działalnością firmy jest produkcja szyb zespolonych z każdego rodzaju szkła w różnej konfiguracji, również z ozdobnymi szprosami międzyszybowymi i ciepłą ramką.

Posiadamy aktualne certyfikaty uprawniające do oznaczania wyrobu znakiem „B” i „CE”, a nasze wyroby poddajemy okresowym badaniom w specjalistycznych laboratoriach Instytutu Szkła i Ceramiki. 

Dodatkowym profilem działalności spółki jest świadczenie usług w zakresie obróbki i montażu szkła.